Van Otelciler ve Turizmciler Derneği (VANOTED) cumartesi günü bir otelde gerçekleştirdiği genel kurul seçimi tek liste halinde gerçekleştirdi. VANOTED işte yeni başkanı ve asil üyeleri şöyle...YönetimBaşkan : Çetin DEMİRHANBaşkan Yardımcısı : Ebru SARGİNDAĞBaşkan Yardımcısı : Emre DEĞER Başkan Yardımcısı : Hikmet ÇAKIR Genel. Sekreter: Ebru YEŞİLAĞAÇ Sayman : Mesut BOZBAY Üye : Ayla YÜREGENÜye : Recep SOLHAN Van Taraf Gazetesi
![](https://www.vantarafgazetesi.net/images/files/2024/04/662e968e8c05a.jpg)