CHP Van İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi yapıldı. İşte yeni başkan...
Van İl Başkanı ve 190 il delegesinin belirleneceği, CHP Van İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi saat 10:00'da başladı. Van TSO Toplantı Salonunda gercekleştirilen kongrede mavi listeden Cemal Şen ile beyaz listeden Seracettin Bedirhanoğlu yarıştı.
Seracettin Bedirhanoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre, CHP Van İl Başkanlığına seçildi.4 dönem il başkanlığı yapan Şen 66, Bedirhanoğlu ise 117 oy aldı.